Praca przez internet. Praca w domu w internecie.

CPMProfit program partnerski

Na początku naszej przygody z pracą przez internet na blogu, ważne jest abyśmy wypracowali pierwsze zyski, które będą nas motywować do dalszej pracy. Dobrym sposobem na to jest przystąpienie do programu partnerskiego jakim jest CPMProfit.

Wiem jak trudno jest zacząć zarabiać pierwsze pieniądze, kiedy nie wiemy co z czym się je. Możemy mieć dużo chęci ale mniej wiedzy i przeoczyć kilka łatwych sposobów zarobku. Najpewniejszym i jednym z łatwiejszych jest przystąpienie  do programu partnerskiego CPMProfit. Choć nie są to nasze wymarzone kokosy, które chcielibyśmy zarabiać, to z pewnością mogą nas ucieszyć.

Krótko o PP

Nie jest to blog historyczny, żeby wypisywać tutaj dzieje stron i firm w internecie ale warto wiedzieć z kim mamy do czynienia. Program ten jest własnością firmy AdMediaProvider i powstał w 2008 roku. Jest chyba jedynym na polskim rynku, który oferuje wynagrodzenie za odsłony reklam na stronie partnerów. Bardzo atrakcyjny model rozliczenia, lecz stawki zdecydowanie mniej ciekawe. Ale i tak nie ma co narzekać.

Jak zarabiamy

CPMProfit zarabiamy złotówki za każdą odsłonę naszej strony, na której umieściliśmy reklamę serwisu. Po samej domenie możemy domyślić się w jakim modelu jesteśmy rozliczani. Otóż CPM oznacza stawkę za 1000 odsłon, z ang. credits per 1000. W praktyce jest to kwota rzędu 10-20 groszy za tysiąc odsłon. Wydaje się niewiele ale biorąc pod uwagę, że nie musimy martwić się czy ktoś kliknie reklamę czy też nie, zarobki mamy pewne.

Nie musimy również trapić się znalezieniem reklamodawcy chętnego do współpracy z nami, a to chyba zdecydowany plus dla którego powinniśmy korzystać z programów partnerskich.

Odsłony reklam generują nam zyski. Jeśli czasami zdarzy się, że ktoś kliknie naszą reklamę, dostaniemy dodatkowo kilka punktów dopisanych do konta.

Często w statystykach zarobków za poszczególny dzień, liczba zdobytych punktów znacznie przekracza ilość odsłon, które wygenerowaliśmy. Może to być efektem tego, że w danej jednostce reklamowej mieszczą się przykładowo 3 różne reklamy. Wówczas gdy nasz blog generuje jedną odsłonę każda z tych reklam wyświetlana jest jako osobna, więc zdobywamy 3 punkty zamiast 1.

Dokładnie nie jest określone w regulaminie serwisu, jak przebiega przyznawanie punktów. Z moich obserwacji wynika, że za jedną odsłonę dostajemy od 1 do 20 punktów. Aby zarobić w tym programie nie musimy generować milionowego ruchu, jednak wraz z jego wzrostem zmianie ulegają nasze zyski.

Umieszczanie reklam

Do dyspozycji mamy 3 kody reklam o wielkości: 300×250, 728×90/750×100 lub 160×600 px. Nie możemy umieszczać więcej niż dwóch kodów na jednej podstronie naszego bloga. W przeciwnym razie grozi nam zablokowanie konta.

Wypłaty

Zapewniam was, że firma ta wypłaca użytkownikom zgromadzone pieniądze z racji, iż sam dostałem już od nich kilka przelewów. Minimum jakie musimy przekroczyć aby zlecić wypłatę to 30 złotych płatne na konto PayPal. Realizacja zamówienia trwa minimum 16 dni ale nie powinna przekroczyć 21 dni, jak ujęte jest to w regulaminie CPMProfit.

 

You can leave a response, or trackback from your own site.

Copyright © Praca przez internet. Praca w domu w internecie

Bezpłatne statystyki www